KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15663044
nr 1566 3044
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv med segelbåt. Ej signerad. Olja på duk, 33x50 cm, yttermått inklusive ram: 51x68 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:13:33
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr